ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Алексадър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
ЧАС ПИК
Омбудсманът Пенчев: Доволен съм от правителството! Ако Борисов не удари по масата, парламентът няма да работи
5563
на 17.04.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Доволен съм от работата на правителството на Бойко Борисов, каза омбудсманът на Република България Константин Пенчев по БНТ. Ако премиерът не удари по масата, в Народното събрание няма да започнат да работят, поясни гостът в студиото в коментар на предложението на министър-председателя за промени в Конституцията. Според Пенчев не трябва да се премахва парламентарната квота в съдебната власт. "Ние сме парламентарна, а не съдебна република", поясни той. Пенчев се спря и върху бавенето на делата. Не винаги корупцията бави делата. Понякога бързото постановление може да е сигнал за подкуп, каза той.
препоръчано
Лъчо Мозъка зове Бойко Борисов на дебат в парламента
13107
на 02.11.2012


