ГОРЕЩО
ОБРАТ В РАЗСЛЕДВАНЕТО за смъртта на Малък Тошко - още нищят дали е...
Голямата измислица на "Маркет линкс"
Развитие по случая „Петрохан – Околчица“: ПОД ЗОРКОТО ОКО НА ПОЛИЦИЯТА наследниците на загиналите влизат във владение на имота
НОВА СТРАТЕГИЯ! Кандев замазва скандала с разкритията на Картофа - прави си пиар на гърба на драмата с Наталия
Представителите на ДПС на форума СРАС проведоха редица важни разговори (СНИМКИ)
СВЕТЪТ ДНЕС
ООН: Бомбардировките срещу йеменското пристанище Ходейда са „неприемливи“
8305
на 19.08.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бомбардировките срещу йеменското пристанище Ходейда са „неприемливи“ и възпрепятстват оказването на хуманитарна помощ за бедстващото население, което може да влоши още повече ситуацията в страната.
препоръчано
Това заяви заместникът на генералния секретар по хуманитарните въпроси Стивън О‘Брайън, предаде РИА Новости.
Той обърна внимание и на въздушните нападения в околностите на Ходейда, които са „повредили основни жизнени артерии за внос на основни хранителни продукти, лекарства и горива“.
О‘Брайън подчерта, че разрушаването на пристанището „може да има сериозно влияние за цялата страна и да задълбочи хуманитарната криза, оставяйки хората без достъп до води и медикаменти“.
Рубио заяви, че действията на Китай в Южнокитайско море са "обезпокоителни"
2565
преди 17 минути
Задържаха съдебен лекар за подправени лабораторни експертизи
3668
преди 24 минути
ЕЦБ остави без промяна лихвите си
3048
преди 47 минути
Задържаха извършителя на смъртоносното нападение в банката в Регенсбург
5790
преди 1 часа


