ГОРЕЩО
ПИК TV! Земеделецът Красимир Кумчев: Можем да бъдем абсолютно независими в производството на храни. Намерението с "Кошница с грижа" на правителството е добро, но... (ВИДЕО)
ПИК TV! Топ експертът инж. Ангел Попов с експертно мнение как да спрем да се избиваме по пътищата: Трагедията на "Челопешко шосе" можеше да се предотврати (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Столичният общински съветник Станислав Младенов бие аларма - задава се нова криза с чистотата заради кмета Терзиев (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Кандидат-кметът за "Средец" Пламена Заячка ПОСОЧИ ГОЛЕМИТЕ проблеми в района: Ако това управление е най-доброто, защо 7 години не ги решава? (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Изцепките на Костадин и Петър Петров минаха всякакви граници! Хамид Хамид гневно: Това е недопустимо (ВИДЕО)
СВЕТЪТ ДНЕС
ООН започва разследване на инцидента с обстрела на хуманитарния конвой в Сирия
7630
на 30.09.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Генералният секретар на ООН Бан-Ки мун съобщи в петък, че започва разследване на инцидента, при който 18 души загинаха след обстрел на хуманитарен конвой в Сирия, съобщи АФП.
Вътрешен комитет на ООН „ще установи фактите по случая“ от 19 септември, обяви Бан Ки-мун, който „ще реши какви по-нататъшни стъпки да предприеме“, се казва в изявление на ООН.
препоръчано
свързани новини
ООН дарява 181 млн. долара на Хаити за справяне с холерата
7183
на 30.09.2016
Русия повдига въпроса за кандидатa на България за генерален секретар на ООН
14049
на 29.09.2016
САЩ може да преустановят сътрудничеството с Русия за Сирия
9336
на 29.09.2016
По жицата: Путин и Меркел обсъдиха Украйна и Сирия в телефонен разговор
13164
на 29.09.2016


