ГОРЕЩО
Ясно е кога ще е делото за оставката на Радев в Конституционния съд
Слави Трифонов ЗАКОВА Терзиев: Не му е работа на кмета да обяснява кой е мафиот и кой не е, да си чисти улиците и да си оправи движението (ВИДЕО)
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
Николай Попов позна: Експертът по делото “Сияна” Станимир Карапетков позорно избяга от съда
ГОРЕЩА ТЕМА! БСП с твърда позиция за Изборния кодекс - настоява за отлагателен период за сканиращите машини (ВИДЕО)
СВЕТЪТ ДНЕС
ООН отхвърли искането на Косово за членство в ЮНЕСКО, заяви Ивица Дачич
7549
на 12.08.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
ООН не прие искането на Косово за членство в ЮНЕСКО. Това заяви министърът на външните работи на Сърбия Ивица Дачич пред сръбския вестник Blic.
Сръбският външен министър подчерта, че до ЮНЕСКО няма да стигне предложение за разглеждане на молбата на Косово, но е предупредил, че това е първата стъпка.„Сега Косово може да се обърне директно в ЮНЕСКО”, обясни Дачич.
препоръчано
Нетаняху прие поканата на Тръмп да участва в Съвета за мир
2253
преди 22 минути
Гърция е в червена тревога заради силна буря
10725
преди 1 часа


