ГОРЕЩО
ППДБ СЕ ТРЕСЕ! Нов скандал заради листите - уволнен зам.-кмет подлива вода на човек на Киро и Лена (СНИМКИ)
Унижиха кабинета "Гюров" от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО)
ДПС-НОВО НАЧАЛО внася пакет спешни мерки за транспортния бранш заради кризата с горивата (ВИДЕО)
НОВА ПЕРЕ НАЙ-ДОБРЕ: Как телевизията на ППДБ накисна Теди Еврото с главата надолу и сега ще гледа безучастно, докато се дави
ГОРЕЩО: Стана ясно защо Христо Иванов довтаса предизборно от Брюксел - изтипосаха го с мазно турско кафе (СНИМКИ)
ЧАС ПИК
ООН: Хуманитарен конвой може да влезе в Донбас само със съгласието на Украйна
3980
на 31.08.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Иван Шимонович, помощник на Генералния секретар на ООН, съобщи, че руският хуманитарен конвой трябва да влезе в Донбас само със съгласието на украинските власти, предаде УНИАН, цитирана от „Фокус”.
„Напълно се придържам към позицията, че всеки вид чуждестранен конвой може да влиза на територията на Украйна само със съгласието на украинските власти”, подчерта Шимонович.
препоръчано


