ГОРЕЩО
Лекарка, живееща в чужбина, с емоционален коментар: Докога ще сме с наивната вяра, че някой ще дойде и ще "оправи нещата"?!
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
Бившият евродепутат Асим Адемов прозря истината за катастрофалния резултат на ГЕРБ - не е заради ППДБ и ДПС, а заради тези вътрешнопартийни грешки
Проф. Киров: Радев има поне два варианта за правителство, той ще е премиерът
ГЕОПОЛИТИЧЕСКИ АЛГОРИТЪМ! Петър Кичашки: Тръмп ще излезе от Иран, постигнал своите цели, стратегията му е печеливша
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
ООН обяви, че смята да разположи 300 миротворци от мисията си в Кот д `Ивоар в Централноафриканската република , с цел засилване на сигурността в преди планираните за декември избори в страната и посещението на папа Франциск, съобщава Reuters, цитирана от Фокус.
препоръчано
„Сенегалски военнослужещи от мисията на ООН в Кот д `Ивоар ще бъдат предислоциирани в Централноафриканската република възможно най-скоро, в светлината на продължаващото влошаване на ситуацията със сигурността“, заяви говорителят на ООН Стефан Дюжарик.
свързани новини
Пакистан замрази оръжейна сделка със Судан за 1,5 милиарда долара
5890
на 21.04.2026
Цените на петрола продължават да растат
11083
на 20.04.2026
СЛЕД 42 ГОДИНИ НА ВЛАСТ: Президентът на Конго се закле за нов мандат
8808
на 17.04.2026
В Камерун папата осъди лидерите, които харчат милиарди за войни
5019
на 16.04.2026


