ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Кандидат-кметът за "Средец" Пламена Заячка ПОСОЧИ ГОЛЕМИТЕ проблеми в района: Ако това управление е най-доброто, защо 7 години не ги решава? (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Изцепките на Костадин и Петър Петров минаха всякакви граници! Хамид Хамид гневно: Това е недопустимо (ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Радев: Поканих Кандев - той изложи само лични мотиви за оставката. Турската страна иска да предоговорим договора с "Боташ" (ВИДЕО)
"Калашниците" май не са толкова смели - крият се заради една незаконна беседка. Васко Тайсъна получил общинско жилище, защото...
СБЛЪСЪК В НС! Цончо Ганев провокира "Прогресивна България" - депутат на Радев го предупреди какво ще се случи с "Възраждане" (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Екстремален индекс за пожароопасност е в сила за територии от 11 области в страната за 13 септември, показват на сайта на Националния институт по метеорология и хидрология.
препоръчано
Екстремалният индекс е валиден за територии в областите: Видин, Монтана, Враца, Благоевград, Пазарджик, Пловдив, Кърджали, Хасково, Стара Загора, Варна и Добрич.
При екстремален индекс метеоролозите предупреждават за възможни бързо разпространяващи се много силни пожари с въвличане на дървесните корони.
свързани новини
При екстремален индекс пожарите са трудни за овладяване, а действията по погасяване се ограничени само по фланговете на пожара.

ХАОС: Три катастрофи с 12 автомобила в рамките на няколко часа на Аспаруховия мост
2472
преди 14 минути
Дърво премаза автомобили пред ресторант до Пловдив
6848
преди 2 часа
Километрично задръстване на "Хемус" заради катастрофа
9921
преди 4 часа


