BG EN

ОПАСНОСТ НА ПЪТЯ: Катастрофирал камион стои повече от седмицата на магистрала "Тракия"

Инциденти

ОПАСНОСТ НА ПЪТЯ: Катастрофирал камион стои повече от седмицата на магистрала "Тракия"

6558
на 04.02.2022
ОПАСНОСТ НА ПЪТЯ: Катастрофирал камион стои повече от седмицата на магистрала Тракия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Катастрофирал камион стои повече от седмицата на магистрала „Тракия”, информира Нова телевизия.

препоръчано

Превозното средство се намира в района на 98 км в посока Бургас. Предпазната оградна мрежа е напълно разкъсана, разказват нашите зрители и добавят, че преминаването на животни поставя в риск шофьорите.

Очаква се собственикът на камиона, който е сръбски гражданин, да плати операцията по изтеглянето му. От АПИ заявиха, че ще ремонтират мрежата, след като бъде премахнато превозното средство.

„Шофьорът е пътувал от Сърбия за Турция. Още първия ден му е предложена помощ, но е отказал. Институциите в държавата не си вършат работата. Това е предпоставка за нова катастрофа. Освен това, има и теч на гориво”, разказа очевидецът на инцидента Йордан Дингозов.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Бащата на Сияна: Потресен съм, че съдът пусна срещу 5000 лв. убиеца на полицая Георги. Когато караш с 60 км над ограничението, това си е живо убийство (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Бащата на Сияна: Потресен съм, че съдът пусна срещу 5000 лв. убиеца на полицая Георги. Когато караш с 60 км над ограничението, това си е живо убийство (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК