ГОРЕЩО
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Оставката на правителството спря създаването на протестна партия, която да служи като патерица на ППДБ и Румен Радев
БЕЗ ПАНИКА: Спират 6-и блок на АЕЦ "Козлодуй" за отстраняване на дефект
ПОЛИТИЧЕСКА ВЪРТЕЛЕЖКА: Радев започва консултации, първи в понеделник идват ГЕРБ и ППДБ
Наркобосът Росен Стъкларя сред арестуваните при акцията срещу шефа на 5-о РУ в София
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! ЕК каза има ли опасност за влизането на България в еврозоната след оставката на правителството
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Активисти от опозиционните молдавски партии „Наша партия“ и Партията на социалистите са издигнали в четвъртък вечерта палатков лагер пред сградата на парламента в Кишинев, предава РИА Новости.
препоръчано
По данни на организаторите, издигнати са най-малко 150 палатки. На площада ще нощуват около 400 души. Протестиращите са нарекли лагера „градчето на победата“.
По думите на лидера на формацията „Наша партия“ Ренато Усатий, на 27 септември (неделя) те планират да проведат голяма протестна акция против „престъпната олигархическа власт, установила се в Молдова“.
Златото отново премина границата от 4300 долара
4804
преди 2 часа
Турция ще купи по 12 изтребителя Eurofighter Typhoon от Катар и Оман
6148
преди 3 часа


