ГОРЕЩО
МАЙКА ЗОВЕ: Кметът на район “Слатина” Георги Илиев, изявен кадър на ПП‑ДБ, да каже за двата педофилски скандала в рамките на месеци
ИЗБОРИ И АЛГОРИТМИ: Защото трябва да се спазва Конституцията! Защото всичко останало е от лукавия. Пардон, от мракобесния Z, олицетворение на евразийската автокрация
Защото пуснаха музика: Синдикатите са в ужас, Василев нарича ГЕРБ "идиоти", а Мирчев дължи обяснение за твърдението си, че ще се крадат милиарди от хазната за купуване на гласове
Забравиха ли ППДБ за аверите на Благо Коцев? Няма ли да съберат пари и за техните гаранции
СУПЕР ШОУ! Взеха Козилата Ерато за мезе след поредната тъпотия, с която рекламира протеста тази вечер (СНИМКИ)
ЧАС ПИК
Орешарски закъсня за дебатите по вота на недоверие, от ГЕРБ го посрещнаха с „оставка“
9293
на 11.06.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Премиерът Пламен Орешарски закъсня за началото на дебатите по вота на недоверие, които започнаха в 12,30 ч. В залата първонално влязоха само министрите.
препоръчано
Орешарски после също пристигна през служебния вход на Народното събрание. Той бе заобиколен от поне половин дузина бодигардове. Журналистите питаха кога ще подаде оставка и други въпроси, но премиерът бе „железен“, както винаги, и не продума нито дума.
Бесни репортерки от водещи телевизии му се развикаха, че предават директно в ефир.
След това Пламен Орешарси влезе в залата, където бе посрещнат традиционно със скандирания „оставка“ от страна на опозицията.


