BG EN

Орешарски обяви, че отива в Брюксел, докато България се тресе

ЧАС ПИК

Орешарски обяви, че отива в Брюксел, докато България се тресе

6277
на 17.06.2013
Орешарски обяви, че отива в Брюксел, докато България се тресе

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Първото работно посещение на министър-председателя Пламен Орешарски извън страната ще бъде в Брюксел на 20 и 21 юни, съобщиха от правителствена служба малко след началото на протеста пред Министерски съвет в понеделник привечер.

препоръчано

В рамките на визитата си Орешарски ще има срещи с генералния секретар на НАТО Андерс Фог Расмусен, с председателя на Европейския съвет Херман ван Ромпой и с председателя на Европейската комисия Жозе Барозу. Премиерът Орешарски ще разговаря също с еврокомисаря Кристалина Георгиева, както и с българските депутати в Европейския парламент.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV! Йотова насмете Божо Божанов: Не сме се събрали на маса. Хайде малко повече уважение (ОБНОВЕНА) ПИК TV! Йотова насмете Божо Божанов: Не сме се събрали на маса. Хайде малко повече уважение (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 107
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК