ГОРЕЩО
ГОРЕЩА ТЕМА: Нашите служби прихванали Невзоров още на границата - ескортирали го до София и до Варна, за да даде показания
ИЗВЪНРЕДНО от прокуратурата: Ето какво се случва с разследванията за строежа на магистрала "Хемус"
ТАКА СТОЯТ НЕЩАТА! Радев: След 13 пакета военна подкрепа България достигна предела си за помощ за Украйна
Радев отрече кабинетът да замразява минималната работна заплата до 2028 г.
Повдигнаха обвинение за убийство на изверга, бутнал мъж от Лъвов мост
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министър-председателят Пламен Орешарски ще участва в тържественото честване на Деня на народните будители и 200-годишнината от успението на Софроний Врачански в Котел, което ще се проведе на 1 ноември 2013г. от 11.30 часа на площада в града, съобщават от пресцентъра на Министерския съвет.
препоръчано
В 14.00 часа премиерът ще посети Сливен, където ще се срещне с областния управител и с кметовете от областта в сградата на областната администрация.
В 16.00 часа министър-председателят Пламен Орешарски ще пристигне в Ямбол, за да разговаря с областния управител и с кметовете от областта. Срещата ще се проведе в сградата на областната администрация.


