ГОРЕЩО
МЕТЕЖ В ДСБ: Клатят стола на ген. Атанасов - нов претендент посяга към поста, след като жена му каза "Да"
ВЕРСИЯ: 14-годишният син на музикален бос от Благоевград се гръмнал с пушката на баща си след забележка за...
Илияна Йотова за доклада за дефицита: Има много други държави, които са в ситуацията на България
Име неофициална информация, че Олег Невзоров е напуснал България
Fibank превръща джобните пари в дигитално преживяване за деца и тийнейджъри
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Лорина Камбурова, позната като Лия от "Връзки", е новото гадже на Орлин Павлов. Любовта им е само на малкия екран и се разгаря в новия сериал на Би Ти Ви – "Скъпи наследници". "
препоръчано
Много съм щастлив, че си партнирам с толкова талантливата Лорина. С нея се разбираме блестящо не само на екрана, но и извън него", с намигване отговаря Орлин Павлов на въпроса дали са гаджета с Камбурова и извън снимачната площадка.
Освен певеца друга звезда в сериала ще е Дарин Ангелов.
Мащабната продукция, за която се говори, че ще има 90 епизода, се анонсира от медията повече от година. Продукцията ще се завърти в края на годината. Работата по лентата започна преди две години.
свързани новини
КАРЪК! Младо гадже заряза Орлин Павлов
87087
на 21.08.2017
Орлин Павлов разказа как се е разминал с огромна глоба в Ню Йорк
19195
на 03.06.2017


