BG EN

Освиркаха грозно Емилия, отказала да пее на участие

ЧАС ПИК

Освиркаха грозно Емилия, отказала да пее на участие

11634
на 14.08.2013
Освиркаха грозно Емилия, отказала да пее на участие
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Фолк дивата Емилия претърпя пълен провал на последното си участие. Като видяла, че клубът, в който трябвало да пее е празен тя се ужасила и отказала да излезе пред по-малко от 50 човека. В същото време обаче феновете, колкото и малко да били, очаквали да видят своята любимка, за която били заплатили съответния вход (не по-малко от 10лв.), пише lifestyle.bg/

препоръчано

Когато Емилия най-сетне се качила на сцената вече била закъсняла с повече от един час. Останалите "фенове" в дискотеката започнали да я освиркват: "За каква се мислиш? Да не си Мадона?", развикалии се изнервените хора.

Въпреки разгневените подмятания тя се правела, че нищо не чува и през цялото време била навъсена и намръщена.

"Емилия пее само заради парите. На нея въобще не й пука за феновете! Истинската звезда може да пее и пред 20 и пред 20 000 човека", коментират хората, присъствали на злополучното участие на изпълнителката.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Политолог занули Мирчев: Показваш си задника на Росенец, пиеш мазни кафета с Пеевски, а сега се слагаш на Радев (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Политолог занули Мирчев: Показваш си задника на Росенец, пиеш мазни кафета с Пеевски, а сега се слагаш на Радев (ВИДЕО)
ново
Днес: 76
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК