ГОРЕЩО
ТОКСИЧНИ ВРЪЗКИ: Предупредиха Радев да не се докосва до отровната коалиция на Асен Василев
УЖАСЪТ Е НЕОПИСУЕМ! Създаден е спасителен център в Малко Търново след инцидента с автобуса-убиец
Доц. Стойчо Стойчев: Влиятелните хора от обществото са при Радев
Авто Юнион вече е официален вносител в България и на луксозния китайски автомобилен бранд HONGQI (СНИМКИ)
ОГРОМНА ТРАГЕДИЯ: Двама загинаха, има и ранени при тежък инцидент с автобус
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Българският рибарски кораб “Ива-1” беше освободен след почти година арест в румънското пристанище Мангалия. Това потвърди пред БНТ собственикът Пламен Панайотов.
препоръчано
Делото е приключило на втора инстанция в северната ни съседка и от 3 февруари корабът се намира във Варна. Другите два кораба, които бяха арестувани през март 2023 година за улов на калкан и черноморска акула в румънски води, остават в Румъния докато минат делата и за тях.
Не знам кога ще приключат съдебните дела, възможно е да минат години. Щетите за нас са големи, призна Пламен Панайотов. Според него, двете държави трябва да се разберат, за да няма подобни инциденти и занапред.
свързани новини
Български кораб разля нефт край Нови Сад (ВИДЕО)
7663
на 19.06.2023
Откриха контрабандни цигари на български кораб
30685
на 13.10.2019
Демонтират скелето на Паметника на Съветската армия
5163
преди 18 минути
Шофьор с близо 3 промила алкохол в кръвта беше задържан във Варна
4965
преди 2 часа
Връщат идеята за тестове за наркотици в МВР
7379
преди 2 часа


