ГОРЕЩО
Ипотечен кредит от Fibank за българи с доход от чужбина
Безплатно обучение по безопасно шофиране събра над 100 души в София (СНИМКИ)
БАЛОНЪТ СЕ СПУКА! Ивелин Михайлов сложи край на пирамидата "Исторически парк"
Мълния от прокуратурата: Арестуваха китайски шпионин, събирал държавни тайни
НАПРАВИ ГО НА МАРМАЛАД! Божанков съсипа Кокорчо с този пост и му поиска оставката: Рейтингът му е дъно
Световен футбол
Осем полицаи са приети в болница след двубоя между Бастия и Олимпик Марсилия
47356
на 10.08.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Сблъсъци и насилие преди двубоя от френското първенство между Бастия и Олимпик Марсилия са довели до сериозното нараняване на осем полицаи, които са били приети в болница. Общият брой на ранените служители на реда при сбиванията е 44.
препоръчано
В следващите дни ще се проведе спешна среща между високопоставени ръководители на френския футбол и полицията във връзка с инцидентите с футболните привърженици от събота вечерта. За момента няма данни за ранени запалянковци на Бастия и Олимпик Марсилия при сблъсъците преди двубоя, завършил наравно 3:3.
Източник: Sportal.bg
Откриха статуя на Лионел Меси в Аржентина
10893
преди 6 часа
Селекционерът на Уругвай критикува паузите за "хидратация" на Мондиала
14119
преди 15 часа
Стоичков гледа ИСТОРИЧЕСКИ МАЧ с японската принцеса (СНИМКИ)
37726
преди 23 часа


