BG EN

Основават бизнес клуб "Левски" на 29 януари

Футбол

Основават бизнес клуб "Левски" на 29 януари

4814
на 18.01.2015
Основават бизнес клуб Левски на 29 януари
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бизнес клуб "Левски" ще бъде основан на 29 януари. Новината потвърди Васил Колев от тръста "Синя България", който на последното Общо събрание беше избран за член на управителния съвет заедно с шефа на фенклуба Владимир Владимиров - Гугутката. "Създаването на такъв бизнес клуб е една непозната за България форма, но в Германия е много разпространена. Членовете му ще получават морално удовлетворение от това, че участват в спасението на любимия клуб. Нямаме намерение да ги изнудваме за спонсорство, защото всеки знае каква е икономическата ситуация", обясни Колев без да се впуска в подробности.

препоръчано

Говори се, че годишният членски внос в бизнес клуба ще е 1000 лв, пише "24 часа". Всеки член ще може да прави дарения, които да се употребяват целево. Може да помага и в натура - така например един от симпатизантите е готов да доставя плодове, които иначе излизат доста пари. Очаква се в клуба да влязат поне стотина души на първо време, което прави 100 000 лв допълнително за "Левски". 


Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите
ПИК TV x
Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО) Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО)
ново
Днес: 8
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК