ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Старши треньорът на "Левски" Стойчо Стоев няма да разчита на Роман Прохазка срещу Локомотив (Пловдив) в неделя. Словакът получи пети жълт картон в Монтана и няма да е на линия за двубоя със „смърфовете“, които от своя страна са без своя капитан Мартин Камбуров, който ще бъде санкциониран по същата причина.
Двубоят "Левски" – Локомотив (Пловдив) от 15-я кръг на А група е в неделя от 16.15.
Отсъствието на Прохазка със сигурност ще размести офанзивната част от състава на "Левски". Най-вероятно Краев ще бъде пратен по десния фланг, където се чувства по-добре, а в ляво ще се търси друга опция.
"Левски" има доста футболисти, които скоро могат да бъдат санкционирани поради натрупани картони. Подобна опасност е надвиснала над Георги Костадинов, Макс Карнер и Джереми Де Ноойер./gong.bg


