ГОРЕЩО
Окончателно: Нови правила за изборите, отказаха се да ограничават социолозите в деня на вота
Външните министри на България и Иран обсъдиха разполагането на американските самолети в "Безмер"
САМО В ПИК! Вижте лъскавия живот на половинката на Владо Загатото - гимнастичката Симона Пейчева обиколила куп държави през последните 2 години (СНИМКИ)
ДПС с последни новини какво се случва с централата им
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС предупреждава: Има ръст на жертвите по пътищата. Демерджиев, улисан в хобито си да трупа нотариални актове, губи битката (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Швейцарският министър на външните работи, който е и действащ председател на Организацията за сигурност и сътрудничество в Европа (ОССЕ), Дидие Буркхалтер изрази загриженост във връзка със случващото се в Украйна и заяви, че организацията има всички възможности да бъде независим посредник в настоящата ситуация, предаде ИТАР-ТАСС.
препоръчано
„ОССЕ разполага с всички необходими инструменти и механизми, за да бъде обективен посредник в подобни ситуации, и е готова да подкрепи украинските власти относно намаляването на напрежението и предотвратяване на по-нататъшната ескалация на конфликта”, отбеляза Буркхалтер.


