ГОРЕЩО
СПРЕТЕ СЕ ВЕЧЕ! Мрежата завря от спекулации със смъртта на Любен Дилов-син - забъркаха и КОВИД ваксините
САМО В ПИК И "РЕТРО": Асен Василев топи кила с инжекционни пептиди (СНИМКА)
СЪСИПАХА "ГЕРОИТЕ" ОТ БОТУНЕЦ: МВР-то е превърнато в лична пиар агенция. Явно "калашниците" си имат цял квартал в София
Инженер, работил с КУБ във Варна: Много нагли и груби! Искаха да подкупят Министерството на културата, Баба Алино трябва да се премахне
Meteo Balkans със СТРЯСКАЩА ПРОГНОЗА: До четвъртък температурите ще ударят рекорди от 35 градуса, след това идват студ и дъжд
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Остава критично състоянието на най-тежко пострадалия след снощния взрив в китайския ресторант на жълтите павета. Това каза д-р Стоян Сопотенски – н-к на Спешното отделение в „Пирогов“ по БНТ.
препоръчано
Раненият продължава да е с опасност за живота. Министърът на вътрешните работи Цветлин Йовчев обяви снощи, че човекът е вероятно от персонала на заведението.
В „Пирогов“ все още има и втори ранен, но неговото състояние е стабилно, заяви д-р Сопотенски.


