ГОРЕЩО
РАВНОСМЕТКА: 100 реда за 100-те дни на кабинета "Радев" - министрите под строй за личен отчет
"КРЪВ И ЧЕСТ" ПОД ТЕПЕТАТА: Кои са неонацистите, попаднали в полезрението на ДАНС
Нови мерки за сигурност в Пловдив след убийството на Георги Кузев
Разбиха свърталище на неонацисти в Пловдив: 16 са задържани, свързани са с групата от жестокото убийство
СЛЪНЦЕТО НАПИЧА! Не чакайте дъжд, ако ви засенчат облаци, още е ветровито (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Двамата нападатели на възрастния мъж от село Езеро, който бе пребит и обран в навечерието на Нова година, остават в ареста, реши съдът в Нова Загора.
препоръчано
Двамата извършители имат и съучастник, който е едва на 16 години и не може да носи съдебна отговорност, съобщи Би Ти Ви.
И двамата мъже имат предишни присъди за обири, но са ги извършили като непълнолетни и не са били в затвора. Сега обаче ги грози присъда от до 10 години лишаване от свобода.
Междувременно, следа като научили историята на Георги Николов, десетки хора се обадиха с желание да помогнат на мъжа, който дал последните си 150 лева на нападателите. Днес той беше трогнат и развълнуван от тази човешка реакция.
Оставиха зад решетки пласьора на дрога с бебе в колата
8030
преди 23 часа
Отворко се върза сам за ВиК доставчик, закопчаха го
12508
на 15.08.2026
Прокуратурата протестира заниженото наказание на убиец изнасилвач
17871
на 15.08.2026


