BG EN

Оставиха в ареста шофьора, който прегази с камиона си 5-годишната Марая в Русе

Темида

Оставиха в ареста шофьора, който прегази с камиона си 5-годишната Марая в Русе

7977
на 15.11.2019
Оставиха в ареста шофьора, който прегази с камиона си 5-годишната Марая в Русе

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Шофьорът, който прегази с камиона си 5-годишната Марая остава в ареста. Това реши Окръжния съд в Русе.

препоръчано

Трагедията се случи на 12 ноември, а на следващия ден водачът бе привлечен като обвиняем за убийство по непредпазливост и задържан.

76-годишният дядка е бил осъждан два пъти за пътнотранспортни произшествия, като при първото е причинил смъртта на друг човек, а при второто е пострадало дете. В съдебната зала стана ясно, че шофьорът е бил реабилитиран, защото първата катастрофа е станала през 1964 година, а втората-през 1987 година.

Обвиняемият заяви, че съжалява за смъртта на малкото дете, но не е разбрал, че детето е попаднало под гумите на камиона, предава от съдебната зала Нова телевизия.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
БЕЗПРЕЦЕДЕНТНА СИТУАЦИЯ! Радев наруши правилника на НС, но постави на място депутат от Възраждане (ВИДЕО) БЕЗПРЕЦЕДЕНТНА СИТУАЦИЯ! Радев наруши правилника на НС, но постави на място депутат от "Възраждане" (ВИДЕО)
ново
Днес: 103
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК