BG EN

Оставиха в ареста шофьора, причинил смъртта на двама на пътя Провадия – Айтос

Темида

Оставиха в ареста шофьора, причинил смъртта на двама на пътя Провадия – Айтос

12834
на 05.10.2020
Оставиха в ареста шофьора, причинил смъртта на двама на пътя Провадия – Айтос

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Апелативният съд в Бургас остави в ареста Мустафа М. , който причини катастрофа с двама загинали на 25 септември на пътя Провадия – Айтос.  Бургаската окръжна прокуратура поиска постоянен арест за шофьора, предаде Булфото.

препоръчано

Той е обвинен за това, че по непредпазливост е причинил смъртта на двама души и средна телесна повреда на трети човек – всичките спътници в неговата кола. Мустафа го грози затвор от 3 до 15 години. Последните години той живеел във Франция.

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV! Земеделецът Красимир Кумчев: Можем да бъдем абсолютно независими в производството на храни. Намерението с Кошница с грижа на правителството е добро, но... (ВИДЕО) ПИК TV! Земеделецът Красимир Кумчев: Можем да бъдем абсолютно независими в производството на храни. Намерението с "Кошница с грижа" на правителството е добро, но... (ВИДЕО)
ново
Днес: 130
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК