ГОРЕЩО
ТОП ПРОГНОЗА след поредната изява на Венко: Сабрутките и петроханците ще паднат под 10% и ще имат максимум 28 депутати
ГОРЕЩО! Откриха СНИМКА на Васил Терзиев с Калушев и Ивей - петроханците били на представянето на кандидатурата му за кмет
Колтуклиева го съсипа: Божанков е комедиант и излишник! Асен не го ще, Мирчев и Божанов да го вземат и на̀рамо да си го носят
СУПЕР ИНТРИГА! Някой в "Промяната" подлива вода на Асен Василев и не изпълнява заповедите му
Прокуратурата разби банда рецидивисти за изнудвания с оръжие и побои
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Депутатите отхвърлиха предложението на "Атака" за премахване на ДДС-то върху храните, лекарствата и учебниците, които са произведени в България.
препоръчано
Предложението породи скандал в пленарната зала между "Атака" и Патриотичния фронт. Започнаха и обвинения коя от двете националистически сили се е сетила първа да предложи гъвкаво облагане с ДДС.
Социалистът Георги Кадиев обясни, че е разумно да се премахне ДДС-то на лекарствата, но не и при храните, защото това ще доведе до значителни загуби за хазната.
Легионерска болест уби възрастна жена от Бургас след екскурзия до Турция
11796
преди 4 часа
И ТУК НИ УДАРИХА: Между 25% и 30% нагоре за стоматологичните услуги
12572
преди 7 часа
БЧК отбелязва 110 години от първото си периодично издание
4232
на 12.03.2026


