ГОРЕЩО
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПРОГНОЗА: Партията на Радев ще бъде политически приют за изпаднали десета, бекапета, олигарси, мафиоти и московски мекерета
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Тричленен състав на СГС остави без уважение жалбата на Александър Гечев за промяна на мярката му за неотклонение. Обвиняемия поиска да мине под "домшен арест", което обаче не бе прието.
препоръчано
Гечев поиска мярката му да бъде променена заради това че има деветмесечно бебе, за чиито грижи трябва да помага. Съдът обаче не се съгласи и потвърди решението на първата инстанция.
Александър Гечев е един от тримата, които на 25 феврuари биха с палки млад мъж и съпругата му на Околовръстното шосе в София. По-късно се оказа, че Александър Гечев, Христо Христов и Георги Близнаков са охранители на Ивайло Борисов - Ториното.


