BG EN

Остро: Държавният секретар на САЩ разкритикува Русия и Куба. Ето защо

Америка

Остро: Държавният секретар на САЩ разкритикува Русия и Куба. Ето защо

11820
на 23.01.2020
Остро: Държавният секретар на САЩ разкритикува Русия и Куба. Ето защо
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Държавният секретар на САЩ Майк Помпео заяви, че Русия и Куба опитват да се намесват в политиката на страните от Карибския басейн, съобщава „Интерфакс”.

препоръчано

Критиките си първият дипломат на САЩ е отправил по време на конференция в Кингстън, Ямайка.

„Куба и Русия продължават да се месят в суверенните дела на страни, опитвайки се да дестабилизират демократични държави”, заявява Помпео.

По думите му, ситуацията в Карибския регион „е много по-различна от тази, която е била по времето на Студената война”.

 

Превод и редакция: ПИК

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 42
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК