ГОРЕЩО
СКУПЧВАТ СЕ ОБЛАЦИ! Започват снеговалежи, но топъл дъжд създава риск от черен лед (КАРТИ)
ЗАПОЧНАХА ДА СЕ ИЗДАВАТ! Синчето на приватизатора на "Мраз" и Антон Кутев влизат в проекта на Радев. Заформи се интрига около партията на Кузман Илиев
ТОВА ВИДЕО от преди НЯКОЛКО МЕСЕЦА предупреждава ППДБ какво ще им се случи, ако бутнат редовното правителство
САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Радев загърби държавните интереси, за да скочи на политическия терен. Борисов може да му подаде ръка, но той ще я отхвърли (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Остров Майот е напълно опустошен. Това констатира френският вътрешен министър при посещението си на острова, който беше връхлетян от най-мощния циклон от близо век.
препоръчано
Официално жертвите са 21 души, но очакванията са, че броят им ще достигне няколко хиляди.
Президенът Еманюел Макрон и новият премиер Франсоа Байру обявиха, че също ще посетят архипелага в Индийския океан.
В мрежата "Екс" Макрон съобщи, че ще обяви национален траур в памет на жертвите.
свързани новини
Френската военна помощ пристига в опустошения от циклон остров Майот
18662
на 16.12.2024
Еврострат: Живеем по-бедно от туземците на остров Майот
21554
на 20.03.2016
Ким Чен-ун уволни вицепремиера си, раздразнен от "некомпетентността" му
15196
на 20.01.2026
Препълнен със сватбари рейс се обърна в Индия, има много загинали и ранени
9119
на 19.01.2026
Слон нападна и уби 22-ма души, сред жертвите са и деца
18500
на 19.01.2026
КУЧИ СТУД: Отменят стотици полети от и до Истанбул
20877
на 19.01.2026


