BG EN

Осъдиха бургаски адвокат за подкуп

Темида

Осъдиха бургаски адвокат за подкуп

13194
на 18.06.2018
Осъдиха бургаски адвокат за подкуп
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Според прокуратурата, с парите Стефанов трябвало да упражни влияние върху свой познат обвинител, да върне веществени доказателства и в крайна сметка да прекрати досъдебното производство срещу обвиняемите. Престъплението е извършено от ноември 2012 до февруари 2013 година, посочиха от магистратурата във Варна.

Първоначално поисканата сума била 8070 лева – веществено доказателство по досъдебното производство, водено срещу организирана престъпна група и за данъчно престъпление.

Делото беше препратено за разглеждане в морската ни столица след масов отвод на бургаските магистрати. Стефанов беше оправдан на първа инстанция от варненския Окръжен съд, но след протест на държавното обвинение, той беше осъден на втора инстанция.

Присъдата на Апелативния съд подлежи на касационна проверка във ВКС в 15-дневен срок.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Вижте хороскопа на Алена за вторник - Близнаците да се въоръжат с търпение, успехът се усмихва на Лъвовете САМО В ПИК: Вижте хороскопа на Алена за вторник - Близнаците да се въоръжат с търпение, успехът се усмихва на Лъвовете
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 20
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК