BG EN

Осъдиха българин за кражба на 55 000 долара от банкомати в САЩ

ЧАС ПИК

Осъдиха българин за кражба на 55 000 долара от банкомати в САЩ

4099
на 18.12.2013
Осъдиха българин за кражба на 55 000 долара от банкомати в САЩ
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Българин беше осъден на над три години затвор в американския щат Мериленд заради кражба на близо 55 000 долара от банкомати, съобщава Daily Journal.

40-годишният Божидар Лазаров, който живее в Чикаго, използвал скиминг устройства, които се инсталират в процепа за банковите карти на банкоматите и записват клиентски данни.

Лазаров се признал за виновен в банкова измама и кражба на самоличност, като посочил, че той и брат му Стойчо Лазаров са работили заедно. 41-годишният Стойчо Лазаров също се е признал за виновен.

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
МЪЛНИЯ! Посочиха Стою Стоев като една от основните причини ПП и ДБ да се разцепят (ВИДЕО) МЪЛНИЯ! Посочиха Стою Стоев като една от основните причини ПП и ДБ да се разцепят (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК