ГОРЕЩО
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Проф. Йонко Мермерски: Няма скандал с Гренландия, тя трябва да е управлявана от САЩ за защита от Путин и Китай, вижте кой е летял с "Лолита експрес" на Епстийн... (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Георги Харизанов с ТОП АНАЛИЗ: Забавно е сравнението на Радев с Орбан. Първият е доведен за ръчичка в политиката от червените... (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Пламен Киров: На криви политици им пречи Конституцията - или какво рискува Илияна Йотова с избора на служебен премиер (ВИДЕО)
ТОВА СА ПОСЛЕДСТВИЯТА от протестите на ДженZитата, които уйдисаха на акъла на слезли от гората изпечени шарлатани
Йотова вика утре три партии на консултации - първи са ДПС-Ново начало
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Условна присъда от 1 година затвор с 3-годишен изпитателен срок постанови Окръжен съд Сливен за двама иманяри от Нова Загора с инициали Р.И. и К.Ж., съобщи „Стандарт".
препоръчано
В двамата са открити огромен брой културно-исторически ценности. Сред тях са златни, сребърни, бронзови и оловни монети, гривни, фрагменти от гривни, бронзови фибули, пръстени, апликации, бронзови и сребърни лъжички, златна монета от Римската империя, златна монета от Византия.
Общият брой на откритите предмети надхвърля 100. Всички те се отнемат в полза на държавата, съобщиха от съда. Присъдите на двамата иманяри могат да се обжалват пред Апелативен съд Бургас.
Съдът потвърди уволнението на митническия шеф Мирослав Беляшки
13379
преди 14 часа
Прокурорският син от Перник получи ефективна присъда
29807
преди 16 часа
Оставиха в ареста обвиняем за жестокото убийство в Мадан
6377
преди 16 часа
Влезе в сила присъда по дело срещу бивш началник на КАТ-Благоевград
9610
преди 16 часа


