ГОРЕЩО
МИРЧЕВ, СЛАБ 2! Йордан Цонев преподаде УРОК на щурмовака от Росенец: Най-големият "защитник" на демокрацията ще ни дава акъл! Всички видяха колко "морални" и кухи хора сте (ВИДЕО)
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: Не е работа на служебно правителство да се занимава със смяната на главния прокурор (ВИДЕО)
Слави ПОПИЛЯ Терзиев: Каква мъжка дружба го е свързвала със сектанта Ивей, че да му преведе четвърт милион ей така - каква грозна тайна прикрива той
ЕКШЪН В ПИК TV! Станислав Анастасов ХВАНА НАТЯСНО служебен министър: Вие сте новият Цицелков. Колко пъти сте се срещали с Божидар Божанов, Ивайло Мирчев, Асен Василев, Васил Терзиев (ВИДЕО)
inbet пита: „Кой е твоят?“
СВЕТЪТ ДНЕС
Осъдиха зетя на испанския крал на 6 години и 3 месеца затвор за далавери и укриване на данъци
10978
на 17.02.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Иняки Урдангарин, съпруг на инфантата на Испания Кристина бе осъден на 6 години и 3 месеца затвор за машинации с обществени средства и укриване на данъци, съобщи испанското издание на „Локал”.
препоръчано
През 2011 година той бе обвинен в злоупотреба с обществени средства при управлението на неправителствената организация Институт "Ноос" и кралският двор обявява, че за неопределено време той няма да участва в официални дейности на кралското семейство. Той бе заподозрян, че е отклонил 6,1 милиона евро държавни средства заедно с бившия си съдружник Диего Торес.
Съпругата му Кристина се спаси само с глоба, след каот съдът не откри доказателства за нейно участие в машинациите.
свързани новини
Съпругът ми се грижеше за всички финанси, твърди испанската инфанта Кристина
5071
на 04.03.2016
Испанската инфанта Кристина пред съда: Мъжът ми вземаше всички решения в Aizoon
13633
на 04.03.2016


