ГОРЕЩО
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
Радев трябва да бъде спрян
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ТРАГЕДИЯ! 16-годишно момиче скочи от висок етаж на блок в Пловдив
СВЕТЪТ ДНЕС
Осъдиха изнудвач, поискал почти милион евро и заплашвал децата на Михаел Шумахер
11818
на 18.05.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Хюсеин Б. На 25 години от град Детинген ан дер Ермс, Германия бе осъден за изнудване на семейството на Михаел Шумахер, съобщи „Билд”. В съда той не можа да обясни причините за постъпката си.
препоръчано
25-годишният мъж изпратил през февруари 2016 година имейл на съпругата на лежащия в будна кома автомобилен състезател Карина, в който поискал 900 000 евро.
„Ако не получа парите от вас до 31 март на посочена от мен банкова сметка, децата ви ще претърпят трагичен инцидент, помислете върху това”, пише изнудвачът.
Семейството на Шумахер веднага е информирало полицията и изнудвачът е бил разкрит по банковата сметка, която изпратил. След разследване, той бе предаден на съд и осъден.
свързани новини
Респект! Ето какво стори синът на Шумахер
21414
на 13.04.2017
Превод:ПИК
Близка до Шумахер със специален призив!
18078
на 09.02.2017


