BG EN

Осъдиха Митхат Табаков на 4 г. затвор

Темида

Осъдиха Митхат Табаков на 4 г. затвор

5757
на 19.10.2012
Осъдиха Митхат Табаков на 4 г. затвор
Автор:   Милан Николов

Депутатът от ДПС Митхат Табаков беше осъден на четири години затвор от Софийски градски съд, научи ПИК. Той трябва да плати 10 000 лв. в полза на държавата и още 5 000 лв. глоба. Освен това депутатът от ДПС трябва да заплати и разноските по делото. Първоначално наказанието ще бъде изтърпяно в затворническо общежитие от отворен тип. „Ще обжалвам, не съм извършил престъпление, това доказва характера на действията на поръчковата прокуратура“, каза на излизане от съдебната Табаков. Митхат Табаков е подсъдим за това, че през 2004 г. като кмет на община Дулово поискал и взел подкуп от 10 хил. лева от управителя на "Водоснабдяване и канализация" ООД, Силистра Петко Горбанов.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 95
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК