ГОРЕЩО
МНОГОСТРАДАЛНОТО ЛЕНЧЕ: Какви изроди са Кокорчо и Телото, бе! Оставиха мъжа й без работа, сега и нея. Как може?!
Софийският университет отново влезе в престижни световни класации на университети
Емил Радев за мигрантите в ЕС: Който няма право да остане, да бъде върнат незабавно
МВнР с ОФИЦИАЛНА ИНФОРМАЦИЯ за поканата от Тръмп към България за присъединяване към Съвета за мир - разобличиха президентството (ДОКУМЕНТ)
Слави с ТЕЖКИ ОБВИНЕНИЯ срещу ППДБ: Това са патологични лъжци - мамят от интерес, от страх и за кеф (ДОКУМЕНТИ)
Темида
Осъдиха на осем години и половина затвор мъж, пробвал да внесе 16 кг хероин у нас
9803
на 28.10.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Състав на Ямболския окръжен съд наложи осем години и половина затвор, при първоначален строг режим, и глоба в размер на 100 000 лева на 44-годишен мъж за опит да внесе в страната от Турция близо 16 килограма хероин на обща стойност 1 408 000 лева. За това съобщиха от съда.
препоръчано
Присъдата е наложена след споразумение с държавното обвинение и незабавно ще бъде приведена в изпълнение. Опитът за контрабанда в особено големи размери е извършен на ГКПП "Лесово". Наркотикът е бил скрит в бутилки за метан в багажника на "Опел Зафира".
УДАР! Спипаха близо 30 кг хероин на границата с Турция
13481
на 11.10.2016
10 години затвор за турчин, пренесъл 15 кг хероин през границата на България
11779
на 04.10.2016


