ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Привърженикът на "Ботев" (Пловдив) Георги Георгиев-Челсито е осъден днес по бързата процедура по закона за спортното хулиганство. На фен е наложена забрана да посещава спортни мероприятия за 1 година и му е наложена глоба от 300 лева, разкри самият той пред PlovdivDerby.com.
"Ще понеса последствията от действието ми, но никой не потърси и моята гледна точка. Треньорът на гостите след мача даде интервюто си за телевизията и се прибра в тунела. Незнайно защо излезе отново и тръгна да се връща, като провокира феновете с жестове. Това защо не се коментира никъде?, заяви Гошо Челсито. От Клуба на привържениците на "Ботев" Пловдив ще излязат с официална позиция.
препоръчано
ЦСКА 1948 отказа 400 хил. евро от Левски за национал
5787
преди 2 часа
Испанци отхвърлиха оферта на Левски
6448
преди 4 часа
Основни футболисти искат да си ходят от Локо Пловдив
6266
преди 4 часа
Трансферът на Петър Станич е пред финализиране
6543
преди 4 часа


