BG EN

От Държавния департамент на САЩ: Мислите ни са с народа на Русия в тези печални мигове

Европа

От Държавния департамент на САЩ: Мислите ни са с народа на Русия в тези печални мигове

5745
на 27.03.2018
От Държавния департамент на САЩ: Мислите ни са с народа на Русия в тези печални мигове
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Официалният представител на Държавния департамент на САЩ Хедър Науерт изрази съболезнованията си във връзка с трагедията в търговския център в Кемерово, при която загинаха 64 души.

препоръчано

„Изразяваме дълбоки съболезнования на семействата на жертвите на трагедията в Кемерово. Мислите ни са с народа на Русия в тези печални мигове“, написа Науерт в профила си в „Туитър“, цитиран от RT.

По-рано съболезнованията си във връзка с трагедията поднесоха и от Белия дом.

Както е известно, при пожар в търговски център в Кемерово загинаха 64 души. В Кемеровска област бе обявен тридневен траур във връзка с трагедията.

Превод ши редакция: ПИК

 

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Парламентът се събра извъндредно заради анархията с цените на горивата. Служебната власт с панически ход - впрегна НАП и митниците да следят вноса на петрол (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ГОРЕЩО В ПИК TV! Парламентът се събра извъндредно заради анархията с цените на горивата. Служебната власт с панически ход - впрегна НАП и митниците да следят вноса на петрол (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 83
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК