ГОРЕЩО
ЛЪЖА ИЛИ ИСТИНА? Руски медии знаели 3 часа по-рано за оставката на Румен Радев (СНИМКИ)
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Комисията за защита на потребителите (КЗП) ще представи днес резултатите от проведено проучване на пазара на храни и спиртни напитки и на големите им дистрибутори в Европейския съюз, съобщава БНР.
препоръчано
Анализът е извършен в рамките на проект във връзка с двойния стандарт при потребителските стоки за установяване на нелоялни търговски практики.
Проучването ще представи председателят на комисията Димитър Маргаритов.
свързани новини
КЗП предупреждава: Внимавайте от кого пазарувате!
8275
на 25.04.2019
Ще присъстват и експерти от Агенцията за безопасност на храните.


