BG EN

От Манчестър Юнайтед предложиха 80 млн. евро за...

Футбол

От Манчестър Юнайтед предложиха 80 млн. евро за...

25027
на 16.07.2019
От Манчестър Юнайтед предложиха 80 млн. евро за...
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

От Манчестър Юнайтед не се е отказал от идеята да вземат в редиците си халфа на Лацио Сергей Милинкович-Савич, съобщава „Скай Спортс”, цитирани от „Спортал”.

препоръчано

Според информацията, от клуба от Манчестър са предложили 80 млн. евро за правата на сърбина, но “Орлите” са отхвърлили тази оферта. Те настояват да получат поне 100 млн. евро, за да се разделят с футболиста.

Изглежда от Лацио леко са намалили претенциите си в сравнение с миналото лято, когато бяха поставили цена в размер на 120 млн. евро за Милинкович-Савич. Сега тя е паднала до 100 млн. евро, но все още е твърде висока за потенциалните купувачи на 24-годишния халф.

Интерес към сръбския национал има и от страна на Ювентус, Пари Сен Жермен и Интер. Към този момент обаче никой от тях не може да постигне разбирателство с шефовете на Лацио.

Милинкович-Савич наскоро подписа нов договор с “Орлите”. Той се обвърза с клуба до 2023 година.

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Илияна Йотова обяви кога връчва мандата и маркира първите ДВА ПРИОРИТЕТА пред кабинета Радев (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Илияна Йотова обяви кога връчва мандата и маркира първите ДВА ПРИОРИТЕТА пред кабинета "Радев" (ВИДЕО)
ново
Днес: 18
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК