ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Верижна катастрофа с четири коли на бул. "Александър Малинов" в София
Румънски корабен конвой е разрушил част от пристанище Видин
ПОРЕДЕН ЦИРК И НАПРЕЖЕНИЕ В НС: Явор Божанков снима как хора на Костадинов си купуват манджи и кафета с евро. Плашат го с табла по главата (ВИДЕО)
МРЕЖАТА ГЪРМИ! След признанието на Васил Терзиев, че е спонсорирал паравоенната група "Петрохан", въпросът е: Терористи ли са ППДБ
Радев и Орбан под общ знаменател е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО НЕЛЕПО! Две коренно различни биографии, два коренно различни пътя... (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Манчестър Юнайтед се включва в борбата за привличането на Кристиан Ериксен от Тотнъм през зимния трансферен прозорец, сочат информации от Острова.
Визира се, че от "Олд Трафорд" са предложили 20 милиона лири за правата на 27-годишния Ериксен.
Причината за занижената оферта е, че договорът на халфа с Тотнъм изтича през лятото и Кристиан на този етап не желае да го поднови, тъй като иска да напусне "шпорите".
Ако Тотнъм не продаде Ериксен през януари, почти сигурно датчанинът ще си тръгне от клуба като свободен агент. Допълва се, че интерес към полузащитника имат още Реал (Мадрид) и Ювентус.
препоръчано
свързани новини
ЛЮБОПИТНО: "Шпорите" искат да позлатят Ериксен, но...
23586
на 14.08.2019
ПАРЕЩА ТЕМА: Звездата Ериксен държи в шах "шпорите"...
17660
на 11.10.2019
Солскяер с горещо изказване за случващото се в Ман Юнайтед
22261
на 25.12.2019
Много вероятна е зимна сделка между Ман Юнайтед и Атлетико
16784
на 24.12.2019


