ГОРЕЩО
Президентът Йотова с първи думи за взривилия се дрон: Очаквам докладите на службите и каква е била неговата роля
КОЙ ПЛАЩА СМЕТКАТА? Депутатите ни струват близо 10 млн. евро
Вижте как тийнейджърите садисти от Пловдив купонясват с брадви и алкохол (СНИМКИ)
Край на двойното обозначаване на етикетите: Цените от днес - само в евро
СЛЪНЦЕТО Е НЕМИЛОСТИВО! Вятър докарва облаци, от които на места ще ливне краткотраен дъжд с гръмотевици. Възможни са и градушки (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пратеници на Оманския държавен резервен фонд са се срещнали с представители на правителството и на БНБ, съобщи “Ройтерс” като се позовава на почетния консул на султаната в София Стоян Денчев.
препоръчано
“Преговорите са се провели в сряда, но не знам с какъв резултат”, казва Денчев. Оманският фонд притежава малко над 30% в КТБ. От руската финансова група ВТБ вече обявиха, че не планират да подпомагат банката. Ако никой от акционерите не направи това, КТБ ще бъде национализирана.
Четвъртата по големина банка у нас обяви ликвидна криза, а управлението беше поето от БНБ. От сряда в банката има и нови квестори, припомня "Труд".
ПОРЕДНО УБИЙСТВО: 18-годишен екзекутира чичо си с кол, докато спи
33692
преди 2 часа
КОЙ ПЛАЩА СМЕТКАТА? Депутатите ни струват близо 10 млн. евро
30486
преди 2 часа
Кричим събира средства за семейството на убития Георги Кузев
17501
преди 3 часа


