ГОРЕЩО
Деребей на Доган построил НОВ ПАЛАТ за милиони за дъщеря си (СНИМКИ)
В ТЪРСЕНЕ НА СЛУЖЕБЕН ПРЕМИЕР: Йотова с последен кръг консултации на "Дондуков“ 2
КРАЙ НА ИЗМИСЛИЦИТЕ! Мотористи заснели овчаря, който откри кемпера с труповете на Калушев, Златков и 15-годишния Макулев (ВИДЕО)
МИСТЕРИЯ БЕЗ АНАЛОГ: Калушев ПОЛУЧАВАЛ СТОТИЦИ ХИЛЯДИ от родители на деца, които обучавал
Ще носи ли Борислав Сандов отговорност за договора, легитимирал паравоенната структура край Петрохан?
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ново земетресение с магнитуд 2,5 по Рихтер е регистрирано край Скопие около 11.00 часа местно време (12.00 часа българско време), съобщават македонските медии.
Електронното издание МКД цитира сеизмолозите, според които няма място за паника и това са вторични трусове, но хората продължават да не се прибират.
Македонска медия пише, че "Земята продължава да се тресе в Скопие. Последното по-силно земетересение около 11.30 часа, а сеизмологичната консерватория продължава да регистрира десетки слаби земетресения.
препоръчано
Земята около Скопие се поуспокои след труса
3811
на 12.09.2016
Страх в Скопие след труса! Стотици напускат къщите си
12143
на 11.09.2016
Скопие: Трусът е със сила 5,3 по Рихтер
16559
на 11.09.2016


