ГОРЕЩО
ГОРЕЩО! Откриха СНИМКА на Васил Терзиев с Калушев и Ивей - петроханците били на представянето на кандидатурата му за кмет
Колтуклиева го съсипа: Божанков е комедиант и излишник! Асен не го ще, Мирчев и Божанов да го вземат и на̀рамо да си го носят
СУПЕР ИНТРИГА! Някой в "Промяната" подлива вода на Асен Василев и не изпълнява заповедите му
Прокуратурата разби банда рецидивисти за изнудвания с оръжие и побои
Любен Дилов връчи Оскар на ППДБ - ето за какво (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
4 години и половина затвор постанови районният съдия Светлана Божкова за 25-годишния Живко Кючуков, който изрита възрастна жена на автобусна спирка и й причини средна телесна повреда в Бургас. При съкратеното съдебно следствие присъдата автоматично се редуцира с една трета и присъдата му става 3 години при първоначален общ режим.
препоръчано
На заседание в районния съд днес Кючуков се призна за виновен, прие всички факти и обстоятелства по делото, поради което процесът премина по реда на съкратеното съдебно следствие. Вътре той изломоти само: "Кипна ми".
"Извинявам се, признавам обвинението. Нещо ме подтикна, не познавах жената", каза после пред съда 25-годишният Живко.
свързани новини
Бившата транспортна болница във Варна съди Здравната каса за близо 300 000 евро
2105
преди 19 минути
Прокуратурата разби банда рецидивисти за изнудвания с оръжие и побои
14084
преди 3 часа
Прокуратурата, ЦИК, МВР и ДАНС проведоха среща за изборите (СНИМКИ)
12532
преди 3 часа


