ГОРЕЩО
Ето кои две други майки Козилата Белобрадова може да доведе в парламента да се жалят пред медиите (СНИМКИ)
ЦИРК БУШ ПАСТИ ДА ЯДЕ! От името на всички НЕпротестиращи връчваме оставката на Козилата Ерато
ГОРЕЩО В ПИК: Коледната ваканция на депутатите увисна на косъм заради ППДБ
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Бащата на Сияна: Потресен съм, че съдът пусна срещу 5000 лв. убиеца на полицая Георги. Когато караш с 60 км над ограничението, това си е живо убийство (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Земетресение с магнитуд 6,9 по Рихтер е регистрирано днес в района на южния филипински остров Минданао. Това съобщи Геофизичният институт на САЩ, предаде Ройтерс. Малко по-късно Средиземноморския сеизмологичен център обяви, че магнитудът е бил 7 по Рихтер
препоръчано
Епицентърът на труса се намира на 193 км източно от град Генерал Сантос. Първоначално земетресението беше обявено с магнитуд 7,2.
Тихоокеанският център за предупреждения за цунами съобщи, че има опасност от цунами в намиращите се близо до земетресението части на Тихия океан. Не е застрашен американският щат Хавай.
Силно земетресение край бреговете на Камчатка (КАРТА)
5360
преди 5 часа
Силен трус разлюля Северозападен Китай
8421
на 04.12.2025
Макрон и Си Цзинпин се срещнаха в Пекин
8518
на 04.12.2025
Жертвите от наводненията в Индонезия надхвърлиха 800 души
6346
на 03.12.2025


