BG EN

ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Версия за ужаса в Пловдив: Жената заклала мъжа си и се самоубила

Крими

ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Версия за ужаса в Пловдив: Жената заклала мъжа си и се самоубила

22082
на 15.03.2018
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Версия за ужаса в Пловдив: Жената заклала мъжа си и се самоубила
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Ради и Илияна Еневи са съпрузите, открити мъртви днес в жилището им в блок на ул. "Димо Хаджидимов" в Пловдив, пише трафинюз. Следобед телата на двамата  бяха намерени, след като съседка повикала полиция. Тя в продължение на няколко часа чувала писъците на бебето и след като позвънила няколко пъти и никой не отворил, се обадила на 112. 

препоръчано

По телата и на двамата има прорезни и прободни рани. Разследващите ще установят кой пръв е вдигнал ножа и е нанесъл фаталния удар. Според запознати обаче жената първа е намушкала съпруга си, а след това е сложила край на живота си. Като мотив, разследващите предполагат ревност. 

Съдебен лекар е направил оглед на местопрестъплението, предстои да бъде направена и аутопсия на телата. 

Детето е дадено на бабата и дядото, които са се погрижили да него. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 48
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК