BG EN

ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Водолази откриха тялото на 21-годишния Петър Лухов

Инциденти

ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Водолази откриха тялото на 21-годишния Петър Лухов

24250
на 12.05.2020
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Водолази откриха тялото на 21-годишния Петър Лухов
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Преди минути водолази са намерили тялото на 21-годишния Петър Лухов от Карлово. Трупът на момчето е открит в казана на водопада край подбалканския град.

препоръчано

Момчето изчезна мистериозно на 5 май. Последно камерата на ВЕЦ го е засякла в 19:15 часа на моста на водопада. Оттогава следите му се губят, припомня "Марица".

Когато започна издирването, бяха намерени раницата на Петър заедно с дрехи в нея и телефона му. През деня Лухов е бил с компания в планината, после се е отделил от нея и е тръгнал да слиза по друга пътека. Потвърждава се версията на разследващите, че той вероятно се е гмурнал да се къпе и се е удавил.

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО)
ново
Днес: 86
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК