ГОРЕЩО
ЦИРК БУШ ПАСТИ ДА ЯДЕ! От името на всички НЕпротестиращи връчваме оставката на Козилата Ерато
ГОРЕЩО В ПИК: Коледната ваканция на депутатите увисна на косъм заради ППДБ
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Бащата на Сияна: Потресен съм, че съдът пусна срещу 5000 лв. убиеца на полицая Георги. Когато караш с 60 км над ограничението, това си е живо убийство (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Недялко Недялков за публичното заличаване на Колтуклиева от ПП: Това е полумъжко деяние, найотициновщина. В момента Сорос изсипва огромни пари у нас, в Сърбия и в Унгария (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
47-годишна жена е обявена за издирване от столичната полиция. От дома ѝ в Бояна бил задействан паник бутон. Пристигналите екипи не установили взлом.
препоръчано
По късно децата ѝ подали сигнал, че от майка им няма следа. Това потвърдиха и от пресцентъра на МВР след запитване на Би Ти Ви.
Източници на медията съобщават, че жената е IT специалист. Живяла е с чужденец, който се издирва в момента.
Според източници на Нова телевизия че колата на изчезналата жена е в семейния гараж, а телефоните й били изключени.
Припомняме, че преди дни беше обявен за издирване друг компютърен специалист, след като изчезна мистериозно - Александър Алтънбашев.
Очаквайте подробности!
свързани новини
Разбиха схема за любовни измами в Разградско
3312
преди 22 минути
Домашно насилие в Сандански: Задържаха мъж за побой и нарушение на заповед за защита
2483
преди 42 минути


