BG EN

ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Нов екшън по сагата с боклука на Бобокови - разследващи отцепиха опасно сметище

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Нов екшън по сагата с боклука на Бобокови - разследващи отцепиха опасно сметище

73164
на 01.07.2020
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Нов екшън по сагата с боклука на Бобокови - разследващи отцепиха опасно сметище
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Откритите тонове боклук край бивше ТКЗС край Червен бряг в момента е отцепено. На място са униформени и спецпрокурори, които разравят огромните количества опасни отпадъци.  

препоръчано

По информация на медията ни на място са и наблюдаващите прокурори по делото "Боклукгейт" по което са обвиняеми бившият зам.-министър на екологията Красимир Живков и бизнесмените братя Бобокови, той като има данни, че незаконно заровените отпадъци може да свързани с фирми на бизнесмените и с незаконната дейност на уличените като участници в Организирана престъпна група.

Както медията ни писа по-рано, тоновете боклук са заровени със земна маса, а поради риска за здравето на хората, района е отцепен, тъй като има вероятност част от отпадъците да са радиоактивни. На място има екипи, които постоянно да замерват радиоактивността.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Унижиха кабинета Гюров от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО) Унижиха кабинета "Гюров" от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК