ГОРЕЩО
САМО В ПИК! В Стара Загора е страшно - хиляди се събраха, за да поискат стабилност в държавата (ВИДЕО/СНИМКИ)
Радослав Ревански ексклузивно пред ПИК: Хиляди хора от всички етноси има на площада в Белица! Провалените политици от ППДБ нескопосано ни обвиняват, че вадим етническата карта (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Огромни протести в цялата страна в защита на стабилността - вижте какво се случва в Кърджали и Белица: Делян Пеевски е лидерът на народа (ВИДЕО)
Vivacom отключва всички ТВ канали и дава пълен достъп до EON през най-празничния период за годината
Fibank представи традиционния си благотворителен календар в подкрепа на художествената гимнастика
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Премазаният от греда на новостроящия се надлез до гара „Тодор Каблешков“ работник е 30-годишният Пеньо Апостолов от Шишманци. Заедно с колеги той извършвали заварки по арматурата, когато гредата внезапно рухнала. Апостолов загинал на място.
препоръчано
Със счупен глезен в болница е откаран Йосиф Хамбарлийски, на 21-22 г., от Раковски. Повечето работници са на обекта са били именно от този града,съобщава "Марица".
Инцидентът е станал около 10 ч. тази сутрин. Към момента се чака се оперативно-следствена група да направи оглед. На мястото е екип на Пожарната. Електрозахранването в района е спряно, за да не се стигне до нов инцидент.
свързани новини
Среднощна полицейска гонка свърши в дере в "Максуда“
9165
преди 2 часа
Блъснаха пешеходец в Костинброд, мъж е с тежки травми
4844
преди 3 часа
Пет коли се нанизаха при верижна катастрофа на Околовръстното шосе на София
10489
преди 4 часа
ЗРЕЛИЩНА КАТАСТРОФА: Бургазлия се заби в светофар в София
23277
преди 12 часа


