ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Виктор Димчев с нови разкрития за служебното правителство и връзката на ППДБ с "Петрохан": Вътрешният министър е забранил действия по този случай (ВИДЕО)
УНИЖЕНИЕ В ПАРЛАМЕНТА! Станислав Анастасов заговори за пиянските запои на европрокурорката Теодора Георгиева и Емил Дечев: Няма да мине номерът да отклоните вниманието от случая "Петрохан" (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Шефът на "Галъп" Петко Петков: ППДБ вървят надолу заради "Петрохан" (ВИДЕО)
ГЪРМИ СТРАШЕН СКАНДАЛ! Крум Зарков забрани на депутатите от БСП да искат изслушване на министър и шефове на агенции заради кризата с горивата. Ортакът му в далаверите Кирил Добрев потрива ръце
Председателят на БАТА: Българите в чужбина не могат да се приберат заради хаоса в институциите
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Схема за източване на фонд "Държавно обществено осигуряване" на НОИ чрез фалшиви болнични листове е разбита благодарение на съвместната работа на полицията и прокуратурата.
препоръчано
Повече подробности по случая ще бъдат представени на съвместен брифинг на полицията и Районната прокуратура, предаде Марица.
В него ще участват Румяна Зайкова – Калеева, заместник-районен прокурор на гр. Пловдив, ст. комисар Йордан Рогачев, директор на ОД на МВР – Пловдив и Димитър Пехливанов, прокурор от Районна прокуратура - Пловдив.
Земетресение люшна край Хасково (КАРТА)
12174
преди 5 часа
ДОБРАТА НОВИНА! Жена от Нови пазар върна намерени 200 евро
7150
преди 8 часа
С мощен рев в Пловдив рокерите откриват новия сезон на 22 март
6465
преди 8 часа


