ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Йотова обяви графика за срещи с всички потенциални служебни премиери
ГОРЕЩО В ПИК TV! Бившият социален министър Христина Христова: Богатите от протеста лишиха бедните от крайно необходимите им плащания (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Разпада ли се "Промяната" във Варна? Журналистката Наталия Господинова: Цялата организация е създадена от приятелски и роднински кръгове около семейство Лорер и ресторант "Хоризонт“ (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Доц. Борислав Цеков с ТОП АНАЛИЗ: Разликата между Румен Радев и Илияна Йотова е от земята до небето. Досега нямахме президент (ВИДЕО)
РАЗКРИТ! Радев нарочно избрал момента кога да хвърли оставка - ето как използвал президентството до последно за играта си
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Четирима мъже са били задържани до момента при спецоперация срещу разпространението на наркотици в района на столичното Околовръстно шосе. Това съобщиха от пресцентъра на СДВР, цитирани от "Фокус".
препоръчано
Около 12.00 часа при опит да бъде спрян инкриминиран автомобил, е ударена полицейска кола. Няма данни за пострадали. Автомобилът е инспектиран, задържани са четирима мъже, като процесуално-следствените действия продължават и в момента.
На официалната страница на МВР е публикувана информацията, че на територията на София се провежда полицейска операция, като в рамките на предприетите действия се извършват проверки, включително и на автомобили.
свързани новини
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Драгалевци почерня от полиция! Спецченгета ловят наркодилъри
32768
на 20.03.2017
Осъдиха двама мъже за кражба на електрически кабел
1759
преди 24 минути
Куриоз в Пловдив: Пътен знак е откраднат седем пъти за година и половина
4994
преди 53 минути
Тинейджър открадна 1500 лева от чантата на момиче в дискотека
7254
преди 2 часа
За три дни: Хванаха два пъти мъж с отнета книжка да шофира в Перник
10149
преди 17 часа


